Правила бронювання готелів

Шановні клієнти, будь ласка, уважно прочитайте дані Правила бронювання перед використанням послуг сайту
www .avia-svit.com.ua ( далі - сайті «Авіасвіт»)
Використовуючи наш сайт або здійснюючи бронювання, ви автоматично приймаєте  Правила бронювання готельних номерів , в яких для вас як для особи, яка придбає наші послуги, описані встановлені  права на додаток до ваших зобов'язань в якості клієнта.

Адміністрація сайту не несе відповідальності у випадку відмови користувача ознайомитися з правилами

 

Правила бронювання готельних номерів

 

Наші послуги

 

ТзОВ "Авіасвіт-Львів" ( далі - Виконавець ) як партнер-афіліат (дистриб'ютор) Booking.com  за допомогою сайту «Авіасвіт» надає автоматизовану систему самообслуговування (СИСТЕМА) призначену для надання наступних послуг (далі - Послуги):

 • Інформування Замовника про наявність готельних номерів , їх характеристику і вартість
 • Бронювання готельних номерів
 • Продаж замовлених готельних номерів

При наданні  послуги Виконавець пропонує інформацію засновану на відомостях від об'єктів розміщення. Власники готелів несуть повну відповідальність за оновлення даних про ціни, наявність вільних номерів та іншої інформації, що відображаються в СИСТЕМІ на сайті «Авіасвіт». Виконавець не може гарантувати точність і повноту  всієї інформації, а також не несе відповідальність за будь-які неточності , у тому числі ціни та наявності вільних номерів, що відображаються  в СИСТЕМІ.  Описи номерів, перелік послуг готелів та інша інформація, опублікована на  сайті «Авіасвіт»,  як і вся інформація надана відповідними постачальниками, носить інформативний характер.  

Рейтинги готелів, зазначені на сайті, призначені тільки для ознайомлення.  Виконавець не гарантує точність цих рейтингів.

Виконавець  надає онлайн-базу, за допомогою якої туристи  можуть бронювання номери готелів в СИСТЕМІ. При здійсненні бронювання через СИСТЕМУ , Замовник вступаєте в прямі  договірні відносини з об'єктом розміщення, що мають юридичну силу. З моменту здійснення бронювання, Виконавець діє виключно як посередник між Замовником і об'єктом розміщення, передаючи деталі  замовлення в  готель і надсилаючи електронне підтвердження бронювання від імені об'єкту розміщення.

Використовуючи СИСТЕМУ сайту «Авіасвіт», при оформленні замовлення, Замовник погоджується з текстом Правил бронювання готельних номерів. У разі незгоди з  положеннями даного документа Замовнику рекомендується припинити використання системи бронювання. Продовження використання системи бронювання розцінюється однозначно як прийняття тексту даних Правил.

 

Умови бронювання готельних номерів

 

 • Бронювати номери в готелях можна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, але
 • не пізніше, ніж за 1 добу до заїзду
 • Бронювання номерів в готелях можливо для розміщення індивідуальних туристів  , тому зазначена вартість дійсна тільки для індивідуальних замовлень.
 • Підтвердження бронювання номерів в готелі зі статусом «в наявності» здійснюється протягом декількох секунд.
 • Бронювання номерів в готелі проводиться на підставі правил і умов, які визначаються кожним готелем окремо, з якими можна ознайомитися в системі бронювання до моменту бронювання
 • У більшості європейських готелів година заселення о 14:00, в США і Канаді не раніше 15: 00-16: 00, час виїзду, як правило, до 12:00
 • У разі передбачуваного пізнього заселення в готель (після 18:00 за місцевим часом), Замовник зобов'язаний проінформувати готель
 • 3-х і 4-х місні номери складаються, як правило, з одного великого і 2-х окремих ліжок . Більшість готелів не мають повноцінного окремого ліжка для кожного мешканця і можуть бути надані розкладачки.
 • Для бронювання номерів в готелі Замовник самостійно обирає місто, клас готелю, дати поселення, і інші необхідні опції.
 • Після вибору  Замовник вносить імена і прізвища туристів та інші необхідні дані і для погодження з даними Правилами натискає кнопку «Замовити».Саме в цей момент вступає в силу договір щодо замовлених продуктів і послуг сайту«Авіасвіт».
 • Знижка на дітей, як правило, застосовуються при проживанні дитини у віці від 2-х до 12-ти років (якщо в системі не вказано інше) при розміщенні в двомісному номері на додатковому ліжку. У готелях можуть застосовуватися спеціальні ціни на проживання дітей у віці до 2-х років в тому випадку, якщо дитині необхідно додаткове місце. Для застосування спеціальної ціни для дітей до 2-х років необхідно бронювати додаткове ліжко (люльку). У разі бронювання тримісного номера застосовується ціна на проживання дорослого .Якщо готель не надає спеціальну ціну або знижку на проживання дітей, то застосовується тариф для тримісних номерів .У деяких готелях, якщо дитина проживає безкоштовно харчування оплачується безпосередньо в готелі.

Вартість і оплата готельних номерів

 

Інформація про вартість послуг за розміщення в готелі виводиться в результаті пошуку від найменшої ціни і вказана за весь період проживання. Всі додаткові збори (курортні, місцеві податки і ін.), які не передбачені контрактом з готелем, Замовник оплачує самостійно на місці. У разі незаїзду або оплати штрафу за скасування бронювання адміністрація помешкання може стягнути вартість відповідних податків.

Під час підвищеного попиту на готелі (Новий рік, карнавали, виставки, спортивні заходи, релігійні свята і т.д.) ціни на готельні послуги можуть бути близькі або вищі офіційно опублікованих  тарифів,   підвищення цін може статися і після того, як бронювання вже здійснене і підтверджене.

Якщо в СИСТЕМІ надаються більш дешеві тарифи на певний період перебування у помешканні, то вони можуть мати спеціальні обмеження і правила, наприклад, при ануляції або поверненні грошей за бронювання .Всі спеціальні пропозиції та акції чітко позначено.

Конвертер валют надається тільки в інформативних цілях і не повинен розглядатися як точний і актуальний: сплачена вартість  можуть відрізнятися від вказаної з врахуванням конвертаційних витрат.
За умови тарифів, вартість яких не повертається або спеціальних пропозицій, готель стягує авансову оплату за безготівковим розрахунком або платіжною карткою. У цьому випадку  картку Замовника  можуть пре-авторизувати , або заздалегідь зняти з неї кошти за  бронювання .У деяких випадках повернення коштів неможливе. Щоб ознайомитися з конкретними правилами Замовник зобов'язаний перевірити докладний опис номеру, перед тим як приступати до процедури бронювання.

Повна або часткова оплата готельних послуг , здійснюється  безпосередньо в процесі бронювання через безпечний інтернет-платіж (залежно від підтримки даної функції вашим банком). Безпечний платіж здійснюється через платіжну систему третьої сторони безпосередньо з вашої платіжної карти або з вашого банківського рахунку на рахунок готельного об'єкта.
Доступ до Електронного підтвердження(ваучера) буде можливий тільки після повної оплати замовлення Замовником.

Замовнику необхідно перевірити, щоб ваучер містив наступну інформацію:

 • Номер бронювання
 • Назва, адреса та телефон готелю;
 • Терміни проживання і тип номера;
 • Прізвища туристів

Для туристів, що заїжджають в готель в різний час, необхідно роздрукувати ваучер для кожного.

Туристам, які не мають на руках ваучера, може бути відмовлено в розміщенні або запропоновано оплатити повну вартість проживання .

 

Відповідальність

 

Здійснюючи оплату через  сайт «Авіасвіт» , Замовник підтверджує, свою дієздатність і дає згоду на обробку персональних даних.

Замовник що здійснює бронювання на сайті «Авіасвіт» представляє інтереси всіх туристів, внесених в бронювання і несе повну відповідальність за правильність зазначених у бронюванні даних , а також за виконання всіма Туристами всіх зазначених правил, включаючи зобов'язання по оплаті послуг і оплати штрафних санкцій у разі відмови від бронювання

 • Бронюючи номер у готелі Замовник приймає та погоджується з порядком ануляції замовлення, правилами, які діють у разі незаселення , і з усіма додатковими умовами і правилами.

Скасування замовлення і повернення коштів

 • Щоб уникнути штрафних санкцій  Замовник  повинен анулювати бронювання в терміни, зазначені в СИСТЕМІ.
 • Загальні правила ануляції бронювання та дії у разі незаселення надаються  на сторінці готелю, в процесі бронювання номеру і в електронному підтвердженні бронювання , деякі тарифи та спеціальні пропозиції не підлягають ануляції або зміні.
 • Бронювання, яке передбачає внесення завдатку , повної чи часткової передоплати, може бути скасоване  у разі, якщо відповідна сума що залишається не може бути списана в повному розмірі у відповідну дату платежу згідно з правилами оплати готелю. Несвоєчасна оплата, неправильні дані банку, платіжної картки або недостатня кількість коштів є відповідальністю Замовника, який не має права на повернення будь-якої попередньо оплаченої суми .
 • Щоб переглянути, змінити чи анулювати бронювання, Замовник повинен  звернутись до Електронного підтвердження (ваучера)  бронювання і виконати описані інструкції.
 • Якщо Замовник не з'явився в готель в день, з якого був заброньований номер і / або своєчасно не скасував замовлення, готель має право утримати вартість однієї або трьох  діб проживання за кожен заброньований номер (no-show), якщо інше не вказано додатково в умовах ануляції для кожного конкретного випадку. У період підвищеного попиту (виставки, конференції і т.д.) такий штраф може становити до 100% заброньованих послуг . Якщо Замовник поселяється в готель пізніше заброньованої дати, вартість невикористаних ночей; не повертається

Претензії

 • Всі претензії Замовника щодо повного або часткового надання послуг повинні бути письмово обґрунтовані і, по можливості, вирішені в момент перебування Замовника в готелі.
 • Розмір збитків Замовника, що підлягають відшкодуванню Агентством, не може перевищувати 100% вартості заброньованих і оплачених Замовником, але не наданих послуг
 • Виконавець не несе відповідальності за дії персоналу готелю, за їх можливі помилки і за шкоду, заподіяну Замовнику та / або його майну .
  • «Прямі рейси зі Львова 2020»
  • «Прямі рейси зі Львова 2020»

   Австрія Відень  від 208 EUR* Дні вильоту Львів – Відень щоденно -  16:00 – 16:35 вівторок, четвер, п’ятниця, субота...

   14/11/2019

  • Нові рейси від Wizz Air
  • Нові рейси від Wizz Air

   Угорська лоукост-компанія Wizz Air оголосила про новий рейс зі Львова в Ларнаку (Кіпр) з 28 жовтня 2019...

   07/08/2019

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання