Правила бронювання автобусні квитки

Шановні клієнти, будь ласка, уважно прочитайте дані Правила бронювання перед використанням послуг сайту
www .avia-svit.com.ua ( далі - сайт «Авіасвіт»)
Використовуючи наш сайт або здійснюючи бронювання, ви автоматично приймаєте  Правила бронювання автобусних квитків , в яких для вас як для особи, яка придбає наші послуги, описані встановлені  права на додаток до ваших зобов'язань в якості клієнта.

Адміністрація сайту не несе відповідальності у випадку відмови користувача ознайомитися з правилами

 
Правила бронювання автобусних квитків

 

Наші послуги

 

ТзОВ "Авіасвіт-Львів" ( далі - Виконавець ) як партнер глобальної дистриб'юторської системи INFOBUS  за допомогою сайту «Авіасвіт» надає автоматизовану систему самообслуговування (СИСТЕМА) призначену для надання наступних послуг (далі - Послуги):

 • Інформування Замовника про наявність автобусних рейсів, їх характеристику і вартість
 • Продаж автобусних квитків

Послуга продажу вважається наданою Виконавцем і отриманою Замовником в повному обсязі з моменту оплати Замовником вартості автобусного квитка і надання Замовнику унікального номера Інтернет-замовлення у вигляді, який дозволяє роздрукувати його на Бланку Інтернет-замовлення або скопіювати (переписати, отримати у вигляді СМС-повідомлення).

При наданні  послуг Виконавець пропонує інформацію отриману від  дистриб'юторської системи INFOBUS. Перевізники несуть повну відповідальність за оновлення даних про наявність вільних місць, ціни та іншу інформації, що відображається в СИСТЕМІ на сайті «Авіасвіт».

Замовник що здійснює бронювання на  сайті «Авіасвіт» представляє інтереси всіх пасажирів, внесених в бронювання і несе повну відповідальність за правильність зазначених у бронюванні даних , а також за виконання всіма пасажирами всіх зазначених правил, включаючи зобов'язання по оплаті послуг і оплати штрафних санкцій у разі відмови від бронювання.

Використовуючи СИСТЕМУ сайту«Авіасвіт», при оформленні замовлення, Замовник погоджується з текстом цих Правил. У разі незгоди з  положеннями даного документа Замовнику рекомендується припинити використання системи бронювання. Продовження використання системи бронювання розцінюється однозначно як прийняття тексту даних Правил.


Умови бронювання автобусних квитків

 

Для замовлення автобусних квитків Замовник обирає станцію відправлення та призначення, дату поїздки, та  обирає рейс і кількість місць в автобусі вносить імена і прізвища пасажирів та натискає кнопку «Замовити». Саме в цей момент вступає в силу договір щодо замовлених продуктів і послуг сайту«Авіасвіт».

Замовник  зобов'язаний перевірити інформацію про рейс та зазначені  дані.

Для оплати послуги встановлений термін 15 хвилин від моменту підтвердження замовлення натисканням кнопки «Оплатити». Якщо протягом встановленого терміну Замовник не проведе оплату, замовлення буде анульовано.

!Послуга Інтернет-замовлення автобусних квитків на замовлення пільгових перевізних документів не надається.

Після оплати вартості автобусного квитка, бланк електронного автобусного квитка з даними , що обрав Замовник.  буде надіслано на адресу електронної пошти зазначеної Замовником в замовленні.  

Бланк електронного автобусного квитка дає право на посадку в автобус. Його не потрібно обмінювати в касі автовокзалу відправлення автобуса.

 

Вартість і оплата автобусних квитків

 

Вартість автобусного квитка є фіксованою і встановлюється на день замовлення.

Оплата квитка може проводитися наступними способами:

 • готівкою в офісі Виконавця
 • банківським переказом на розрахунковий рахунок Виконавця
 • платіжною карткою на сайті«Авіасвіт».

Замовник  обирає зручну ФОРМУ ОПЛАТИ  електронного квитка .

При виборі оплати на розрахунковий рахунок , на  контактну електронну адресу Замовника буде надісланий рахунок з реквізитами Виконавця. При оплаті банківським переказом чи платіжною карткою, для уникнення протермінування оплати замовлення, Замовник зобов'язаний надати по електронній пошті (або по факсу) платіжну відомість протягом 24 годин ; в іншому випадку бронювання автоматично скасовано.

Оплата проводиться за правилами обраної Замовником платіжної системи. Додаткові збори, якщо вони будуть існувати, при оплаті платіжною карткою будуть відображені в даних про оплату перш ніж Замовник завершить бронювання.

Виконавець не несе відповідальності за будь-яке  підвищення вартості в результаті несплати. Будь-яке підвищення вартості повинно бути оплачено замовником до підтвердження бронювання.
У всіх випадках Замовник продовжує нести відповідальність за оплату замовлених послуг в повному обсязі.

У разі обробки платежу за допомогою платіжної картки третьої особи, Виконавець може вимагати надати письмовий дозвіл власника карти на оплату послуг.

Виконавець залишає за собою право  доставити електронні автобусні квитки на  адресу електронної пошти, при відповідному запиті емітента платіжної картки. Всі використовувані адреси електронної пошти повинні бути дійсні на момент бронювання.

Після оплати вартості електронного автобусного квитка, на вказану електронну адресу Замовнику буде відправлений бланк електронного автобусного квитка, де буде вказано всі необхідні дані про поїздку.

 

Відповідальність

 

Здійснюючи оплату через  сайт «Авіасвіт» , Замовник підтверджує, свою дієздатність і дає згоду на обробку персональних даних.

Пасажир повинен пред'явити бланк електронного автобусного квитка на реєстрації в автобусі при посадці.

Увага! Відповідальність за правильність заповнення таких даних як: ім'я та прізвище пасажира, номер паспорта, адреси електронної пошти та контактного телефону несе Замовник. У разі неправильного зазначення даних, а також неможливості зв'язку з пасажиром ні по одному з доступних каналів (електронна пошта або телефон) Виконавець відповідальність не несе!

Увага! Електронний автобусний квиток дає право на проїзд тільки при пред'явленні перевізнику ( стюарту , або водію автобуса) документа, що посвідчує особу пасажира :паспорт ,водійське посвідчення,  для дітей оригінал свідоцтва про народження.

Рекомендований час посадки на автобус- за 30 хвилин до відправлення.

Відповідальність за достовірність наданої інформації про послугу перевезення (правильності розкладу, виду транспортного засобу та інших даних) лежить на власнику ресурсу дистриб'юторській системі INFOBUS.

Виконавець не несе відповідальності за якість надання послуг перевізником .

 

Повернення коштів за невикористані автобусні квитки

 

Ануляція замовлення і повернення грошових коштів за невикористані автобусні квитки здійснюється виключно за зверненням Замовника. Для анулювання замовлення та повернення грошових коштів Замовнику необхідно надіслати запит на електронну адресу  avia@avia-svit.com.ua

Увага! Заява на повернення мусить бути складена від імені  Замовника та підписана ним особисто !

Процедура повернення починається з моменту надходження звернення Замовника з заявою. Кошти будуть повернуті Замовнику тільки після того, як перевізник здійснить повернення. Виконавець не несе відповідальності за невиконання перевізником зобов'язання щодо повернення коштів.

Підсумкова сума, яка підлягає утриманню при поверненні  квитка визначається перевізником і буде повідомлена Замовнику до моменту повернення  квитка!

При повернення коштів за невикористані автобусні квитки утримуються (не повертаються) наступні збори:

 • *сервісні збори за оформлення Інтернет-замовлення
 • збори за переказ грошових коштів.

Увага! Повернення відбувається на той платіжний засіб, за допомогою якого квиток був придбаний на протязі 3-х банківських днів з моменту звернення пасажира  або отримання даних від перевізника. Якщо квиток був оплачений за допомогою платіжної картки - на карту і т.п.

 

Зміни в розкладі автобусних рейсів

 

Придбаний Замовником авітобусний аквиток, як Договір з перевізником може дозволяти перевізнику скасовувати або змінювати розклад рейсу. Виконавець докладе всіх зусиль, щоб Замовник був негайно повідомлений про будь-які істотні зміни, як тільки стане відомо про таку зміну і якщо залишається час до  виїзду пасажира. Виконавець не несе відповідальності за будь-які зміни та понесені витрати, пов'язані зі зміною перевізниками  рейсів.


Паспорт, віза і вимоги до стану здоров'я

 

Замовник несе відповідальність за дотримання паспортних, візових та інших міграційних вимог, що діють в країнах на маршруті транспортування. З цією метою Замовник повинен завчасно звернутись до відповідних Посольств і/або консульств для отримання інформації про особливості візового режиму в пунктах  призначення. Це ж застереження  стосується транзитних пунктів, де  можуть діяти особливі візові вимоги.

Виконавець не несе жодної відповідальності у випадках, коли Замовнику відмовляють у відвідуванні країни через невиконання  зазначених вимог.

В кожній країні можуть діяти свої вимоги до отримання звичайних або транзитних віз і правила в'їзду, які можуть змінюватися без попередження. Як правило, для в'їзду в країни транзиту на шляху до кінцевого пункту незалежно від типу виконуваного авіарейсу потрібна транзитна або багаторазова віза.

Щоб уникнути проблем з ідентифікацією особи  рекомендується, щоб термін дії паспорта пасажира закінчувався не раніше, ніж через шість місяців після запланованої дати повернення. В деяких країнах паспорт повинен діяти протягом 3-12 місяців з моменту прибуття.

Відповідальність за стан здоров'я, необхідні щеплення, а також медичне страхування в країні подорожі несе виключно пасажир.

 

 

 

 

  • «Прямі рейси зі Львова 2020»
  • «Прямі рейси зі Львова 2020»

   Австрія Відень  від 208 EUR* Дні вильоту Львів – Відень щоденно -  16:00 – 16:35 вівторок, четвер, п’ятниця, субота...

   14/11/2019

  • Нові рейси від Wizz Air
  • Нові рейси від Wizz Air

   Угорська лоукост-компанія Wizz Air оголосила про новий рейс зі Львова в Ларнаку (Кіпр) з 28 жовтня 2019...

   07/08/2019

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання