Прямі рейси з Києва в Торонто!!!

Опубліковано: 06/12/2017

Авіакомпанія МАУ в період літньої навігації 2018 року відкриє нове пряме сполучення з Канадою: Київ – Торонто.

З 6 червня 2018 року авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відновлює пряме авіасполучення між Україною і Канадою. Про це повідомила прес-служба авіаперевізника.

Рейси виконуватимуться тричі на тиждень - по понеділках, середах і суботах - на широкофюзеляжних літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування: бізнес, преміум-економ і економічним. Тривалість перельоту з Києва в Торонто - 10 годин 25 хвилин, в зворотному напрямку - 9 годин  25 хвилин. Вильоти з Києва заплановані о 11:10, прибуття в Торонто о 14:35. Зворотній рейс буде відправлятися о 23:15, прибуття до Києва о 16:05 наступного дня, тривалість польоту 10 годин.

Ціна квитка економічного класу в обидва боки з урахуванням всіх податків і зборів становить від 637 USD.

«МАУ послідовно розширює мережу далекомагістральних маршрутів. Відкриття прямого повітряного сполучення між Україною та Канадою - довгоочікувана подія, що дозволяє авіакомпанії організувати трансконтинентальний транзит зі зручною стикуванням в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», а пасажирам повною мірою скористатися широкими можливостями для подорожей в Північній Америці і відкрити для себе нові міста і країни »- зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Назад до новин