Нові маршрути від Wizz Air !!!

Опубліковано: 28/11/2017

Low-cost Wizz Air оголосив про відкриття трьох нових рейсів зі Львова у Катовіце, Гданськ та Дортмунд та відновлення польотів з Харкова  – у Катовіце та Дортмунд!

«У результаті збільшення попиту серед українських пасажирів на послуги WIZZ AIR, авіакомпанія рада запропонувати більш широкий вибір авіаперельотів для мандрівників та відвідувачів України», – йдеться у повідомленні авіакомпанії.

Також у Wizz Air нагадали про те, що рішення у цьому році відновити перельоти зі Львова у Берлін та Вроцлав було виправданим та вигідним для компанії.

Нові рейси зі Львова до Гданська і Катовіце розпочнуться з 26 березня 2018 року, а з 21 травня 2018 року - в Дортмунд. Польоти по всіх трьох напрямках будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п'ятницях, а з 20 червня Wizz Air відкриє додаткові рейси Львів-Катовіце по середах і неділях. Заявлені ціни квитків на рейси Львів-Гданськ і Львів-Катовіце стартують від 279 грн. в одну сторону, на рейси Львів-Дортмунд - від 719 грн. в одну сторону.

Рейси до Харкова лоукост відновить з 5 квітня 2018 року, почавши польоти в Дортмунд з частотою два рази на тиждень по четвергах і неділях. Заявлена ціна квитків починається від 869 грн. в одну сторону. З 20 червня Wizz Air запустить рейси Харків-Катовіце по середах і п'ятницях. Переліт в одну сторону по цьому маршруту за даними авіакомпанії обійдеться мінімум в 579 грн.

Назад до новин