Ми експерти Катарських авіаліній!

Опубліковано: 23/11/2017

Пройшовши майстер клас від найкращої авіакомпанії світу Qatar Airways, ми можемо впевнено сказати, що ми знаємо про перельоти цією компанією ВСЕ! Ми допоможемо та підкажемо Вам як сокристатись додатковими послугами авіакомпанії та отримати повну насолоду від комфорту та cервісу під час перельоту!

Подорожуючи з Qatar Airways Ви зможете насолодитись сервісом світового класу, отримати незабутні враження від подорожі на борту нових літаків, де привітні на уважні члени екіпажу подбають про Ваш комфорт.  Авіакомпанія здійснює перельоти на шести континетах і має більше 150 напрямків, здійснюючи пересадку в аеропорту м. Доха. Авіапарк компанії налічує більше 200 сучасних літаків.

Однією з причин вибрати подорож з Qatar - це зручні стикувальні рейси для перельотів з Києва в Тайладн, Китай, Індонезію, Мальдіви, Індію, а також в інші міста Азії, Африки та Австралії.

Авіакомпанія пронує новий рівень комфорту в економічному класі - широкі крісла з достатнім простотом для ніг та велкий вибір страв на будь-який смак та вподобання.

Ексклюзивний сервіс у Бізнес класі - повністю розкладні крісла, які трансформуються в абсолютно рівне спальне місце з вбудованою функцією масажу спини.
Справжня розкіш у салоні першого класу - компонування салону за схемою 1-2-1 з прямим доступом до проходу з кожного місця, повністю розкладні крісла та лануж бар на борту повітряного судна.Тут Ви зможете зручно розміститсь у своєму крісілі та насолодитись затишком в атмосфері приватності.

Назад до новин

  • Неприборканий Неаполь
  • Неприборканий Неаполь

   З появою прямих рейсів з України до Італії, досліджувати яскраві та колоритні місця цієї країни стало...

   15/06/2018

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання