Картки роумінгу TravelSIM

TravelSiM Це альтернатива високим тарифам українських операторів у роумінгу.

Ця послуга стане в нагоді всім тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон. TravelSiM забезпечить Вас зв’язком у 172 країнах Світу. Одна сім-картка з незмінним Балтійським номером у Вашому телефоні й Ви завжди на зв’язку.

Пропонуємо придбати Стартовий Пакет TravelSiM (Тревел Сім) або поповнити рахунок на $10, $20, $50 та на $100.

Стартовий пакет містить СІМ-картку з Балтійським телефонним номером, інструкцію та поточні тарифи.

Cтартовий Пакет TravelSiM "Стандарт"містить початковий баланс в $10.Cтартовий Пакет TravelSiM "Бізнес"містить початковий баланс в $40. Cтартовий Пакет TravelSiM "Еліт"містить початковий баланс в $100. Додаткові опції — гарний номер та безкоштовна доставка по Львову.

Тарифи та всі інші умови однакові для всіх типів Стартових Пакетів. Відмінність між пакетами полягає лише в сумі початкового балансу та ціні.
Зверніть увагу, що у 63 країнах (включаючи Європейські країни, Туреччину, Єгипет, Росію) вхідні дзвінки будуть для Вас безкоштовними! А ще в 38 країнах вхідні дзвінки будуть мати символічні тарифи в межах $0,10-0,25.

Тарифи на вихідні дзвінки починаються з $0,39 і в 109 країнах не перевищують $1,00 за хвилину. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Росії або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн. Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні.

СМС можна відіслати з будь-якої країни за єдиною ціною $0,35 через TravelSiM-меню. Слід зазначити, що у тарифах TravelSiM відсутня плата за з’єднання. Абонентської плати також немає.

Термін дії послуги – 1 рік від останнього дзвінка або СМС. Тобто, якщо у Вас залишились якісь кошти на балансі, то Ви можете їх використати у наступній подорожі в якусь іншу країну впродовж року.

Для прикладу, у Єгипті: вхідні дзвінки безкоштовні, вихідні: 0,55$

Послуга “Мобільний перекладач”. Коли необхідно з’ясувати маршрут у водія таксі, проконсультуватися щодо стану здоров’я в лікарні або дізнатися про особливості меню в ресторані більше тисячі професійних перекладачів допоможуть перекласти розмови абонентів ТревелСІМ з їхніми безпосередніми співрозмовниками на будь-які теми: побут, бізнес, медицина, тощо. Переклади можливі з англійської на одну з 157 мов Світу, в т.ч. українську та російську та у зворотному порядку. Послуга доступна цілодобово, без вихідних та святкових днів. Користування послугою відбувається за спеціальним екстра-тарифом $1.69 за хвилину обслуговування.

 

  • «Прямі рейси зі Львова 2020»
  • «Прямі рейси зі Львова 2020»

   Австрія Відень  від 208 EUR* Дні вильоту Львів – Відень щоденно -  16:00 – 16:35 вівторок, четвер, п’ятниця, субота...

   14/11/2019

  • Нові рейси від Wizz Air
  • Нові рейси від Wizz Air

   Угорська лоукост-компанія Wizz Air оголосила про новий рейс зі Львова в Ларнаку (Кіпр) з 28 жовтня 2019...

   07/08/2019

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання