Стартувала Акція Раннього Бронювання літнього відпочинку!

Замовити

Дата публікації: 11.01.2017

Термін дії акції: з 11.01.2017 по 31.03.2017

Раді запропонувати Вам максимально вигідний відпочинок зі знижкою до 50% за літніми напрямками. Вже сьогодні Ви маєте можливість придбати ідеальний варіант відпочинку з гнучкими умовами оплати та за найбільш вигідними цінами.

На даний момент для бронювання, за Акційними цінами, доступні тури до Туреччини, Іспанії, Греції та Болгарії.

Слідкуйте за оновленнями нашого сайту!

P.S.

Що таке раннє бронювання і звідки беруться знижки?

Ви не звикли покладатись на випадок і хочете отримати максимум від свого довгоочікуваного літнього відпочинку? Готелі та туроператори також хочуть заздалегідь потурбуватись за успішність сезону і гарантувати як заповнення готелей, так і продаж заявлених рейсів. Тому, задовго перед початком сезону вони пропонують суттєві знижки. 

Ваша вигода купівлі туру по акції «Раннє бронювання»:

1. Гарантія відпочинку у вказані дати у вказаному готелі та в конкретному типі номеру (особливо актуально для сімей з дітьми).

2. Економія на купівлі туру (знижки по акції досягають 50%).

3. Широка можливість вибору потрібного готелю чи напряму (адже, європейські туристи купують 80-85%  усіх турів заздалегідь, а кількість номерів у популярних готелях обмежена).

4. Кажуть, що очікування свята - краще від самого свята. Купивши тур завчасно, Ви можете буквально спланувати подорож по годинам.

5. Одразу підкреслюємо, що Акція «Раннє бронювання» проходить у кілька етапів – чим раніше Ви бронюєте тур, тим більшу отримуєте знижку.

6. Оплатити тур, куплений завчасно, Ви можете одразу (тим самим зафіксувавши курс, який, як показує життя, невпинно росте). Також у сезоні Літо-2017 оператори надають можливість розділити оплату на кілька частин. Усі подробиці оплати стосовно конкретного туру Ви зможете дізнатись у нашого менеджера.

Чекаємо на Вас!


Повернутися назад